| Serendipity17 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung M8800 Pixon? as vrea sa mi-l iau, si vreau sa vad ce parere aveti despre el...mai ales din partea posesorilor

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa-l iei, daca vrei sa-l iei pentru touchscreen sa umblii mai usor pe el e bun, dar unii prieteni care au genul asta de telefon se misca mai greu decat pe-un telefon cu taste, are avantaje si dezavantaje, cei 8MP sunt foarte buni, am si eu telefon cu 8MP si se vede clar diferenta. Eu zic sa ti-l cumperi, are multe widget-uri si alte chestii folositoarewinking