| Sasann a întrebat:

Am un Samsung S5560i,sistemul de operare exact ca la Samsung Star II.Vreau sa stiu cum pot pune aplicatii sau jocuri direct in meniul principal? Le am in folderul Jocuri. Specific ca acest telefon nu dispune de multiple optiuni in privinta meniului.
Am inteles ca ar merge cu un programel numit DL Downloader sau ceva de genu, si se adauga niste fisiere de tip.sfw

1 răspuns:
| DaftPunk a răspuns:

Acelas model l-am avut si eu, si nu am reusit sa pun o aplicatie in meniu.