| Scanteie91x a întrebat:

Am un Samsung sgh e250i. Nu l-am folosit de ceva vreme si am pe ele parola la cartela pe care bineinteles nu o mai stiu (am pus eu aceasta parola mai demult). Cum pot face sa scap de ea? Deci este parola la cartela nu pin, cand bagi alta cartela in telefon iti cere aceasta parola. Am bagat codul asta de reset *2767*3855# dar nu revine la normal decat codul de securitate al telefonului care e 12345 dar parola la cartela tot aia care am bagat-o eu mai demult e. Este vreo solutie sa rezolv aceasta problema fara sa resoftez telefonul?

1 răspuns:
| adorseriabioshock a răspuns:

Intra pe www.playtech.ro la tips and tricks poate gasesti ceva