| zmenta1994 a întrebat:

Am un samsung SGH U700. De unde pot downlanda tonuri pentru sms? cele downlandate de pe net (sonerii polifonice ) nu merg

7 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Pai de ce nu ti le faci tu?
Eu am U600 si mi le fac dupa bunul plac.
Iei piesa si o tai cu nero wave-editor sa ramana DOAR 10 secundebig grin
apoi o salvezi in calculator, din calculator o copiezi in telefon, atentie! in memoria telefonului, nu pe card. si o setezi ca sunet de mesaj.

Sper sa mearga asa big grin

Distractie placuta

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

WWW.ZEDGE.NET (muzica, video, imagini, teme, etc.) ...in dreapta sus iti alegi tipul telefonului
funda:D?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti varza

| zmenta1994 explică:

Am uitat sa spun, fisierul trebuie sa fie de tip. mid, nu mp3