| Pyron a întrebat:

Am un Samsung star 3 si cand caut ceva pe internet imi spune "Verificati profilul WAP'

De ce?

Cine stie ii dau funda!

3 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Ce wireless?,, nu-i aia,, intra in setari si cauta acolo,, eu nu stiu prea bine ca eu am Nokia,, te uiti in setari si schimbi sa nu fie WAP,, si asta n-are nimic deaface cu wireless FUNDA!

| adinenu04 a răspuns:

Trebuie sa activezi wairlesul

| Gozman_Alex_1996 a răspuns:

Intra aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/ completeaza spatiile libere. apoi o sa primesti un sms cu setarile ..salveazale cu pinul 0000