| Sasuke896 a întrebat:

Am un Sasmung Galaxy mini si am descarcat cateva piese...La inceput se duceau toate in "Muzica", dar dupa au inceput sa ramana acolo la descarcari si sa nu se duca nicaieri...Nu le gasesc nicaieri decat in descarcari si numai acolo le pot asculta. Am nevoie de ajutor.

1 răspuns:
| zuzualina a răspuns:

Nu merg mutate? Fie intr-un alt fisier care sa-l deschizi apoi în muzica( daca intelegi... depinde ce aplicatie folosesti).
Sau pe un card de memorie si pe urma deschizi cu aplicatia de muzică.