| secu010 a întrebat:

Am un sistem de boxe 5.1 si am pierdut telecomanda. Nu are nici un buton pe el, gen oprit pornit sad am vreo sansa sa il mai pornesc

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum sa pierzi nene telecomanda in casa? Cauta telecomanda universala!

| Stufii a răspuns:

Poti cauta sa cumperi o telecomanda, altfel nu cred ca poti. Ce idee stupida... cum sa nu pui butoane.

| secu010 explică:

AM cumparat azi o telecomanda universala dar nu merge....si K0sti, nu a zis nimeni ca a pierdut-o in casa. Nu am nevoie de raspunsuri stupide