| razzvan290 a întrebat:

Am un sistem de boxe POP ( mai vechi ) si nu stiu cum sa le conectez la calculator. Au doar mufa pentru audio si nu stiu cum sa le fac sa mearga.
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Daca boxele au si amplificare iti trebuie un cablu 1 jack 3.5mm si la celalalt capat 2 rca
mufa jack o bagi in spate la unitate si cele 2 rca la boxe, asta numa daca au intrare rca, daca nu... oricum totul se poate conecta la pc folosind cablul necesar.

| TheFreak9 a răspuns:

Pai...adauga-ma sa iti pot explica: ID entiu_boy2008

| 619_9539 a răspuns:

Pai iti trebuie si o combina ceva. o statie de unde sa dai mai tare sau mai incet...si nu numai pentru asta dar unde bagi mufa de la pc?
pentru ca trebuie o mufa in pc si una in statie

funda?