| anonim_4396 a întrebat:

Am un sistem Logitech x530 iar butonul din care reglez basul nu mai functioneaza cum trebuie. puterea basului nu mai e ca alta data.cand dau basul mai tare,desi nu ascult nici o melodie,se aud niste sunete ciudate in subwofer iar cand ascult muzica si am dat subwoferul la maxim,basul lasa de dorit, totusi daca apas pe acel potentiometru parca isi revine.ce ii pot face?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-l schimbi! Ce ai putea sa faci!

| Marius925990 a răspuns (pentru K0sti):

Nu stiu...nu se poate curata in interior cu ceva? am observat ca daca il dau mai tare mai incet de mai multe ori, functioneaza bine

| K0sti a răspuns (pentru Marius925990):

Cu alcool izopropilic, dar e chestie de moment! Defectul reapare in cateva zile!