| al3xal3x1 a întrebat:

Am un site pe care as vrea sa fac cupe si campionate la diferite jocuri pe ucoz.
Vrea cineva sa se bage?
Cine se baga si se dovedeste ca cat de cat stie si a mai facut asa ceva in viata lui ii dau fundita si o tuica fiarta daca e baiatlaughing

Răspuns Câştigător
| Bimboo123 a răspuns:

Tu vrei sa postezi jocuri pe ucoz? daca raspuns e da...atuncea te pot ajuta eu si inca ceva poti posta numa jocuri online... daca vrei uite id meu alex_rap2010

1 răspuns:
| paulthe1 a răspuns:

Scapa de ucoz... site-ul tau e mult mai bun daca ai propriul domeniu, o sa te trezesti dupa ceva timp ca ai muncit atat fara sa castigi nimic.