| al3xal3x1 a întrebat:

Am un site de campionate FIFA si vreau sa- schimb adresa se poate e pe UCOZ site-ul e http://fifabalan.ucoz.com l-am facut ca sa joc cu prieteni din oras dar acum as vrea sa-l pun pe google ca sa intre si alti dar numele nu e prea bun si as vrea sa-l schimb. Cum pot sa schimb adresa?

2 răspunsuri:
| al3xal3x1 explică:

Mai exact am intrat in CP da unde dau mai departe?

| Cristian_5617 a răspuns:

Da poti sa schimbi ureleul te duci in ucoz.com te loghezi si dupa aia dai la cp adica control panel si acolo poti sa il schimbi