| AvalohAlyn a întrebat:

Am un smartphone cu Android si am la el un card de memorie dar nu mi-l recunoaste, e bagat dar cand sa instalez aplucatii de pe magazin Play imi zice ca nu am suficienta memorie...cateodata imi vine un mesaj cum ca ar fivdeteriorat cardul SD desi nu are nimic, practic e nou nout.Ce sa fac sa mi-l recunoasca? Ca nu mai pot sa trag nicio aplicatie.sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Pai aplicatiile care le descarci nu ti le salveaza in cardul sd, ti le salveaza in memoria telefonului!
Ai ceva pe card, muzica, poze? Poate nu e bun cardul.

Răspuns utilizator avertizat