| Rombix a întrebat:

Am un smartphone Huawei Y5II si am bagat card de memorie de 18 GB si nu il vede sau mai bine zis la stocare apare ca il am, ca mai am liber 17 gb dar cand sa instalez o aplicatie sau un joc de pe google play, imi zice ca nu am spatiu deloc desi eu am.E setat la descarcare pe card sd.De ce nu il vede? De ce imi zice ca nu mai are loc desi are? Ce sa fac sa rezolv problema? Ajutor.

2 răspunsuri:
| GulubuntzBudulush a răspuns:

Te sher cu un omo erect

| DennisW a răspuns:

Probabil pentru ca nu exista card de 18GB. Ceea ce ma duce cu gandul ca e defect. Ia alt card si incearca.