| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Am un Sony Ericsson f305 si am incercat azi sa transfer prin bluetooth cateva teme pentru el, dar nu mi le primestesad. Ce pot face in privinta asta?

2 răspunsuri:
| Pure.Sunshine a răspuns:

Sony Ericsson f305 nu este compatibil cu formatul thm(formatul in care gasesti teme). De asemenea, nici nu primeste anumite tipuri de imagini. Nu poti face nimic in privinta asta(doar sa schimbi telefonul eventual) happy

| yonnutz17 a răspuns:

De pe ce tip de tel ai primit daca e tot sony merge daca e alt tip nu mai merge