| MIB a întrebat:

Am achizitionat de curand un Nokia 2730 classic. Toate bune si frumoase dar am o problema cu conexiunea bluetooth. Am incercat sa transfer prin bluetooth niste poze facute cu nokia-ul meu, la un sony ericsson k320i, dar nu merge, zice ca nu am suficienta memorie pe sony ericsson, ceea ce nu e adevarat (am 13 MB liberi, si poza are 384 KB), oare care o fi defect? Mentionez ca inainte sony ericsson-u` (la fel ca si acum) se conecteaza fara probleme cu alte dispozitive bluetooth, in afara de Nokia, orice model de Nokia, de ce nu se intelege Nokia cu Sony-Ericsson oare? Aveti vreo idee? Multumesc!

2 răspunsuri:
| anda1998 a răspuns:

Nu se inteleg pentru ca sunt total diferite, si cred ca pozele facute de Nokia au dimensiuni diferite, si nu pot fi acceptate de Sony Ericson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai farte si eu am probleme cu bluetoothu la el dar la mine se trimite jumate din melodie sau poza si se intrerupe.si daca il repornesc merge