| silviutzu97 a întrebat:

Am un Sony Ericsson Xperia Neo V si cand l-am cumparat avea ca sistem de operare Android 2.3. Pe cutie scria "Upgradeable to Android 4.0" si normal ca l-am updatatlaughing. Se mai poate acum sa mai actualizez versiunea la Android 4.1 Jelly Bean?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai 4.1 oficial nu va mai pune, deloc, asa ca sa iti iei gandul de la aceasta dorinta. dar... 4.1 neoficial, exista deja, si e 100% funtional-teoretic, doar ca practic mai apar probleme, iar instalarea duce la pierderea garantiei si include un risc de a strica definitiv telefonul

1 răspuns:
| neergaby a răspuns:

Da, doar daca Sony il pune si pentru telefonul tau, din cate am citit pe net Sony a zis ca n-o sa mai bage ultima versiune la toate device-urile, acum e si dupa norchappy