| alexgaby888 a întrebat:

Pot sa pun android 4.4 sau jelly bean pe Sony ericsson xperia arc? daca da cum
Ca am dat update cu pc companion si mi a facut doar 4.0.4
Va rog rasp repede.

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

4.4 oficial nu este si nici nu va fi disponibil pentru Xperia Arc.Ori il lasi asa ori daca vrei neaparat ii poti face root (ceea ce nu te sfatuiesc).

| alexgaby888 explică (pentru AllinaDaniella):

Și pentru raspunsul asta vrei funda? Si jelly bean?

| andreicaia99 a răspuns:

Iti dau un sfat. nu il upgrada. la cativa prieteni au vrut sa upgradeze si acum au telefonul pe post de bibelou. sincer la Sony Ericsson nu stiu cum se comporta telul dar mai bine nu risti. androidul tau este foarte bun iti merg aproape toate jocurile. nu il strica doar pentru moftul sa ai cel mai bun android la ora actuala

| alexgaby888 explică (pentru andreicaia99):

Mult m-ai ajutat.mersilaughing)