| PiticMicMic a întrebat:

Am un stick Digi Net Mobil 7, 2 pentru conectarea la net si folosesc programul Join Air (ZTE technologies). Reteaua la care ma conectam mergea intodeauna dar dintr-o data, cand am apasat "connect" a aparut o fereastra "Connect failed!". Mi se mai intamplase iar cineva m-a ajutat si l-a reperat dar nu am inteles DELOC cum a reusit. Ma ajuta cineva? Prima idee care funcioneaza primeste funda! mersi

1 răspuns:
| averde14 a răspuns:

Te pot ajuta eu savd daca despre ce e treabama poti gasi la ID viorel_marinel1998