| sopranaCadaverica a întrebat:

Am un stick Kingston de 8 GB (Datatraveler 100g) si calculatorul nu mi-l mai citeste. Se deschide doar H: numit GRMCGKH, ceva de felul asta... Si in el gasesc mai multe foldere care n-au treaba cu documentele de pe stick. "Boot", "efi", "setup.ex" si tot felul de denumiri ciudate, de parca as fi deschis un folder pentru sistemul de operare. Nu imi gasesc documentele, imi trebuia neaparat. Mentionez ca stickul nu mai fusese folosit de cateva luni bune. Ce problema credeti ca are? Ce pot face?

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Probabil ai luat vreun virus pe el. Incearca sa vezi daca in linux iti vede fisierele tale.