| anonim_4396 a întrebat:

Azi am intrat pe stick si m-am gandit sa fac putina curatenie. Stergand foldere am gasit un folder numit f3. Am intrat in el ai am gasit alte foldere su niste denumiri care aveau caractere foarte ciudate. De asemenea acele foldere nu le puteam deschide nici sterge si imi pareau ca sunt private. Orice le facem era degeaba. Crede-ti ca este vreun virus?
Ce ar trebui sa fac?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu daca nu cumva este un folder dintr-un joc. Oricum nu mai este valabil fara joc. Formateaza stick-ul!

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Mersi