| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Am un stick, si am informatii importante pe el. Imi spune ca trebuie sa il formatez ca sa il utilizez, ce sa fac? sad Urgent, dau funda! sad

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Ia alt stick, instaleaz ao distributie live de Linux (ubuntu, whatever), booteaza de pe stickul respectiv, baga stickul, si vezi daca-l poti accesa de acolo.

| Hexiled a răspuns:

Le poti pune pe pc sau pe un CD si apoi il formatezi te-am ajutat?

| Radu284 a răspuns (pentru Hexiled):

Nu crezi ca daca asta ar fi fost raspunsul nu ar mai avea nevoie de ajutor?