| Ionut321123 a întrebat:

Am un stick USB si cand dau sa intru in el se incarca ceva timp si dupa apare asta "F:\ is not accesibile. The file or directory is corrupted and unreadable" si dupa ii dau ok si nu intra. Ce as putea sa fac ca sa mearga? plyz funda

Răspuns Câştigător
| LikeIT a răspuns:

Incearca sa formatezi stikul, dar nu ori cum si din cmd ai aici un tutorial cum se repara partia unui stik usb http://www.tutorialewindows.com/? p=507

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

1. data trebuie sa deschizi fereastra
2. il arunci
incearca mai intai de astea sa vezi daca rezolvi ceva cu un format. daca nu te intorci la pasul 1

| superdorex a răspuns:

Trebuie sa-l reformatezi!

| VaSyyyyy a răspuns:

Incerca sa ii dai un format fat32