| AllDayAllNight a întrebat:

Nu mai pot intra in partitia D. Cand intru imi arata d:/ is not accesiblie.The file or directory is corrupted and unreadable. De ceee?cryingcryingVa rog ajuntati-ma. FUnda promit

2 răspunsuri:
| iralu a răspuns:

Ori ai un virus urat gen trojan horse care ti-a infestat partitia si de aceea nu mai poti intra... ori iti este stearsa...prima e mai probabilahappy cred ca reinstalarea windowsului e cea mai buna solutie, dar mai poti asculta si alte pareri big grin

| DLeonard a răspuns:

Nu are rost sa reinstalezi windows-ul. Introdu cd-ul cu windows si reseteaza partitia D. Daca mai ai ceva de salvat o poti face dupa cu un program de recuperare.