| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Am un telefon Acer liquid e3 si vreau sa ii pun un ton de apel. Doar ca nu pot sa pun melodiea pe care o vreau. Am de ales doar din tonurile telefonul. Cun pot face sa pun ca ton de apel melodia pe care o vreau?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este simplu, ai card in telefon? Dacă da citi gb are? 2, 4, 8 gb sau mai mare? Seci bagi cablul de date in telefon si in unitatea calculatorului, mergi la my computer si acolo in data ar trebui să ai my music, si din my music tu deschizi melodia si apesi pe butonul din mouse trimite la, si trimiti la telefn, si tot asa faci pină incarci cardul telefonului cu muzică bafta.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bagi cablul de date in el si descarci din calculator muzică, dar trebuie să ai card si de pe card i ei muzica si o folosesti ca ton de apel, asta dacă stii cum.

| ddeennyyssaa13 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu... nu stiu cum.

| ddeennyyssaa13 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ms. Am reușit pana la urma. Dar acum am alta problema
Nu Mi se mai deschide ecranul. Cele trei taste de jos da
dar ecranul rămâne negru.
ecranul ramane negru.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ddeennyyssaa13):

Nu stiu, cit am stiut te am ajutat, restul te duci cu el la ăstia care repară resoftează telefoane, poate săracul telefon e bulit.

| ddeennyyssaa13 explică (pentru CristiDinBucuresti):

S.ar putea. Dar e nou laughing. Faza naspa e ca nu se poate scoate carcasa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ddeennyyssaa13):

Păi nu umbla in el, că dacă mai este in garantie il face gratuit, dacă nu te costă niste bănuți, vreo 150 lei, de unde esti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ddeennyyssaa13):

Este simplu, ai card in telefon? Dacă da citi gb are? 2, 4, 8 gb sau mai mare? Seci bagi cablul de date in telefon si in unitatea calculatorului, mergi la my computer si acolo in data ar trebui să ai my music, si din my music tu deschizi melodia si apesi pe butonul din mouse trimite la, si trimiti la telefn, si tot asa faci pină incarci cardul telefonului cu muzică bafta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, de unde esti?