| Ion976 a întrebat:

Am un telefon care are tot ecranul negru. (nu e spart dar e dus display-ul de tot nu i se mai aprinde deloc ecranul) și am nr de telefon importante pe el pe care nu le mai aveam salvate în alta parte. Știu ca dacă conectez telefonul cu cablu de date la pc pot recupera acele nr dar nu știu exact cum. Pozele e ușor, alea apar pe partiția telefonului da nr de tel din câte știu trebuie ceva aplicatia instalata special pentru asta pe pc pentru a-mi afișa contactele. Știe cineva cum sa fac ce aplicație? Am tot încercat cu câteva și nu reusesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu găsești o aplicație prin care sa recapeți acele numere de telefon, n-ai putea totuși să duci telefonul la reparat și să-ți schimbi display-ul?