| Perversul69 a întrebat:

Am un telefon Lg G4. Ieri stateam pe Facebook, si instant s-a bloacat si a inceput a se restarta. Nu se mai aprinde. Apare logo-ul "LG Life's Good", sta asa cateva secunde si iar se restarteaza. Nu merge sa ii fac nimic. M-am mai uitat pe net si am incercat cam tot ce scriu aia acolo, dar tot nu se porneste. Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Lg G4, V10 si Nexus 5x pentru ca si Nexus-ul 5x este tot de Lg facut sunt cunoscute pentru aceasta problema cu bootloop-ul. Deci singura rezolvare este schimbarea placii de baza.

4 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Du-te la un service gsm.

| david2999 a răspuns:

Asa am patit si eu, e dus! (bootloop)

| Perversul69 explică (pentru david2999):

Deci nu pot face nimic?

| david2999 a răspuns (pentru Perversul69):

Placa noua.