| ioklain a întrebat:

Am un telefon Lg GS290. Ieri l-am lasat la incarcat..si cand vroiam sa il iau era inchis.Am incercat sa il deschid si nu vrea. este in garantie.Ce trebuie sa fac si ce a patit?

Răspuns Câştigător
| ColorBubbles a răspuns:

Lasa-l mai mult la incarcat si dupa aia incearca sa-l deschizi... daca nu merge du.te la magazinul de la care le-ai luat si i-a cu tine garantia si factura(am si eu acelasi telefon )

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Mai incearca sa-l deschizi, scoate-i bateria si cartela, lasa-l putin, cu toate alea scoase si incearca dupa.
Daca nu, il duci la reparat, asa mi s-a intamplat si mie, si nu mi-a mai mers.

| IonutAxi a răspuns:

Dul la reparat.

| QiCKaaTc a răspuns:

Scoate-i bateria, si baga-l la incarcat, dar fara baterie in el si vezi, merge?

Daca nu merge, scoate-i bateria, pune-o la loc si dupa ce l-ai pus la incarcat (astepti 2-3min) si il deschizi.

| Gustere99 a răspuns:

Am si eu un Lg gs290.mie nu imi face asa vezi bateria in spate. fundita?:*

| QiCKaaTc a răspuns (pentru Gustere99):

Fundita? Repede, fundita, daca ai un raspuns bun, posteaza-l daca nu, taci si citeste...

| Gustere99 a răspuns:

Jet ma :*