| stillhartu a întrebat:

Am un telefon Lg k130. Setez alarma la o anumita ora si nu suna. Intru sa vad daca am scris ora corecta imi zice ca e eroare iar apoi apare ca si cum n-as fi setat nicio alarma. Deci niciodata alarma mea nu suna. Si uite asa in fiecare dimineata sunt in intarziere. A mai patit cineva asta? Cum ati rezolvat problema?

3 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

Poate o resftare?! parerea mea, desi nu am avut problema asta.

| mihaa a răspuns:

Asa tel am avut si eu si acceasi problema am avut k alarma, uneori imi suna, alteorii ba, nu puteam sa ma bazez pe el

| frumusica80 a răspuns:

Ok. uitate daca ai pus si ziua corecta trebuie sa setezi si ziua nu numai ora.pa