| Simiii a întrebat:

Am o mica problema :-s.Nu suna alarma! Am un telefon LG GS290(Cookie Fresh)si imi setez alarma sa imi sune in zile repetate L-V la 6:45, imi setez melodia si tot dar nu imi suna dimineata! Ce sa fac? Am nevoie de alarma si nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Veronici a răspuns:

Daca zici ca e LG cred ca stiu care e problema.am patit si eu acelasi lucru.da de pe butoanele laterale la maxim.cel putin la mine asta era problema

| Simiii explică (pentru Veronici):

Mersihappydar tot nu mergefrustrated

| Simiii explică:

Nu mergestraight face.O sa merg cu el la GSMoh go on.Mersi oricumhappy