| Anonimul8297 a întrebat:

Am un telefon Nokia 2630, codat in Movistar(Spania) si vreau sa il decodez.

1. Vreau sa stiu daca merge sa il decodez stiindu-i doar IMEI-ul.
2. Cum se procedeaza.

P. S. Vreau sa il decodez acasa, gratis.

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Iti trebuie un Nokia unlock calculator

| Anonimul8297 explică:

Raspunsul tau nu e bunsad, astept altele

| IoanexD a răspuns:

Bogdane daca vrei Nokia unlock calculator baga id meu inferno_cr. da nu cred ca merge sa decodezi pe movistar sau alte retele din alta tara am si eu vreo 25 de telefoane codate pe movistar Orange si Vodafone spania si nu imi convine sa dau 140-160 de lei de bucata sa decodezstraight face daca afli cum plzz spune-mi si mie