| aaaa_9461 a întrebat:

Am un telefon nokia 5220 express music si am avut mai demult un cod de siguranta si acum vreau sa-mi pun iarasi codul de siguranta dar nu-l mai stiu si am incercat toate variantele pe care credeam ca le-am pus dar nu merg.ma poate ajuta cineva :-s? ce trebuie sa facbig grin?

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La ce cod de siguranta te referi? La cel care sa ti-l ceara cand intri in Muzica, Imagini? Daca da te duci in Meniu>Setari>Siguranta>Si acolo gasesti ce te intereseaza
Daca te-am ajutat imi dai o fundita?big grin

| ed23tm a răspuns:

Trebuie sa te duci la un service sa iti decodeze telefonul
din aceasta cauza nu merge.
poate s-a blocat sau ceva de genul
sunt sigura ca daca mergi al service til vor afce sa mearga