| crysstyann a întrebat:

Am un telefon nokia 6300 in reteua orange de ceva timp nu mai am semnal la el decat pe perioade scurte in rest nu am semnal credeti ca are vreo defectiune daca pun cartela la alt telefon are semnal full ce problema credeti ca are?

3 răspunsuri:
| япончик a răspuns:

Daca telul este mai vechi, atunci este defectat grav foarte grav

| Chrisz a răspuns:

Problema este de la telefon...Si eu am avut la fel, si tot pe Orange sunt...Mergi cu el la service si se va repara!

| mobile a răspuns:

Salut,
S-ar putea sa fie de la antena carcasei, intra pe www.magazingsm.ro si vezi daca mai au in stoc acolo.
Spor!