| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am luat un stick Kingston 4gb data travel 101 g2si cand l-am luat avea ceva pus pe el le-am sters si dupa nu o mai mers.
Imi tot apare: g:\is not accessible.
Yhe request could not be performed because of an I/O device error.
Se mai poate face ceva sau il pot arunca.

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

In principal se poate face ceva: din cate stiu eu stick-urile Kingston sunt cu formatare ntfs pe windows. Dai format pe stick selectezi ntfs si apoi gata. Ar trebui sa mearga si aici ai si suport: http://www.kingston.com/us/support/technical/products?model=DT101G2