| ViseCiufulite a întrebat:

Am un telefon Nokia insa nu am cablu de date. As vrea sa descarc din calculator muzica. Mai demult am vazut un program de genul "Nokia Bluetooth". Vreau sa-mi explicati si mie de unde il pot descarca, si daca se poate, sa imi explice cam cum sta treaba cu programele astea. Funda la cel mai explicit si bun raspuns.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Calculatorul tău trebuie să aibă bluetooth.

De obicei nu are.

Aşa că trebuie să-ţi cumperi un flash USB Bluetooth.

3 răspunsuri:
| ViseCiufulite explică (pentru bursuc001):

De unde pot cumpara? Cam cat costa?

| M29 a răspuns:

Un adaptor USB Bluetooth pleaca de la un pret de aproximativ 20 lei. Poti opta pentru un magazin online dar de regula gasesti la orice magazin care are si telefoane mobile.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru ViseCiufulite):

La magazine Orange Shop, ori reprezentanţe Vodafone.

Preţ 20-30 lei.