| negru9711 a întrebat:

am un Nokia Lumia 625 si vreau sa descarc muzica de pe un program instalat in telefon (oricare tip de program de acest gen). Am incercat, mi le descarca dar nu mi le afiseaza in playlist. Se poate sa descarc astfel sau trebuie neaparat de pe calculator?

4 răspunsuri:
| MihaiSmecker a răspuns:

Buna, nu ie neaparat pe calculator ia iTunes asculti ce vrei tu muzica. Bafta!

| StefanSteph a răspuns:

Daca esti pe telefon cauta pe Magazin Play music download mp3 sau ceva de genul.

| negru9711 explică (pentru StefanSteph):

Am luat dar ideea e ca mi le descarca, le pot asculta dar nu imi apar si in playlist si nu stiu cum sa fac sa apara...

| StefanSteph a răspuns (pentru negru9711):

Hmmm... i-a alt music download mai bun. Este unul care il folosesc mereu se numeste Android mp3 download. este cu un cub verde. Sper ca te-am ajutat