| Gabi_6400 a întrebat:

Am un telefon samsung corby si mi-am cumparat un cablu de date dar cand il bag in calculator nu-mi apare nimic si la telefon imi arata sus o imagine mica cu un telefon. Pur si simplu nu inteleg unde pot gasi ca sa pot sa-mi bag si eu muzica pe telefon.

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

MArea tampenia a tuturor ...mai nou toate telefoanele au BLUETOOTH! Transfer rapid de date! Eu ma duc si-mi cumpar cablu de DATE! laughing Bluetooth este o tehnologie generala tuturor modelelelor de telefoane noi si cumparand un stick cu bluetooth pentru CALCULATOR, pot sa-mi schimb telefonul de o mie si de o suta de ori! ce trebuie sa faci? Du-te. cumparati un stick bluetooth pentru comp apoi spanzurate cu cablu pentru ca l-ai cumparat degeaba! Succes!

| GeoXD a răspuns:

Umbla la setarile telefonului, la conexiuni pc, si selecteaza "Stocare in masa" ca mai mult ca sigur e selectata aia cu "PC studio Samsung" sau asa ceva thinking
sper ca te-am ajutat :]

| Dope a răspuns:

Trebuie sa-l instalezi (ai putea gasi instructiunile de instalare pe cartea telefonului ) bafta big grin