| didi4 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy A3 ce l-am scăpat în apă. Mi s-a zis că e ireparabil deoarece are placa de bază ruginită.
Mi-am luat deja alt telefon, dar nu știu ce să fac cu acesta. Înafară de incidentul cu apa, e într-o stare perfectă. L-aș putea vinde undeva?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Incearca sa cureti rugina de pe placa cu putin CILIT BANG sau cu COCA-COLA!

| NAT0 a răspuns:

Nu cred. E bun de aruncat.

| Petripetri a răspuns:

Pentru piese pe olx

| 8irina8 a răspuns:

Pune-l in orez.

| Răzvy_Răzvy_1990 a răspuns:

Aaaaaaaaa si varumio lo scapat in piscina asta vara si lo pus pa calorifer/soba si ACU mere