| kiki_4668 a întrebat:

Mi am dus telefonul Samsung galaxy fit, l-am scapat in apa si l-am dus la reparat o zis ca e bun totul la el doar ca s-a ars placa de baza laughing si o inlocuieste cu 150 lei.se merita? adica as putea avea ceva probleme dupa?(la telefon)

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Merita, dar dupa reparatie vezi ca service-ul respectiv trebuie sa iti dea o garantie, cat de mica, dar macar daca mai face figuri nu mai dai alti bani in plus.

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Lol...happy
Merita...sau poate vrei sa-ti iei unul nou?happy
Succes!

| TheMargean a răspuns:

Pai o sa-ti puna o alta placa de baza! Cam piperat pretul, dar asta e! Neatentia se plateste! Posibil sa ai probleme si la cea noua, daca il mai vei scapa iarasi in apa!
Am glumit, insa totusi exista un gram de adevar in ceea ce am afirmat mai sus!
Daca placa este noua, teoretic nu ar trebui sa ai probleme. Insa ai grija sa nu fie luata de la alt Samsung galaxy fit, cu alta problema.