| Camelia98 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy XCover2 si nu mai imi amintesc parola de la el nu ma lasa sa intru in meniu nu ma lasa sa fac nimica...si imi apare un lacat care cand ii dau sa se deblocheze imi deschide o pagina la care imi cere id si parola mi le bag si imi zice ca imi sunt incorecte...nush nu pot sa intru in alt mod in meniu sau stiu eu?

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Cauta tutoriale de hard reset android.eu am gasit unul dar nu stiu daca pricepi
http://www.youtube.com/watch?v=8jeMyCv-X8A

| TPUAlexioan a răspuns:

Daca poti sa intri in setari si sa-i dai reset di fabrica la tel, daca nu sti mai bine du-l la un servis specializat pentru 30-40 lei. Bafat. Pa pa.

| skypy007 a răspuns:

Decat sa tevmai chinui si nu rezolvi nimic pentru 30 de lei mai bine mergi la un servis