| friends a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-I5500(Samsung Galaxy 550) si extraoptiunea 3100, cum as putea configura telefonul pentru a putea folosi cei 150 MB trafic de internet?

Răspuns Câştigător
| AndiRj a răspuns:

Trebuie sa ai datele de trafic activate! happy Le gasesti in setari sub numele de "pachete de date"! happy

2 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

Trebuie sa suni sau sa trimiti mesaji la 1234 cred ca sa iti tr iei configurarea

| AndiRj a răspuns:

Trebuie sa ai conexiunea de date activata! O gasesti sub numele de "pachete de date" in setari. happy