| alisa05 a întrebat:

Am un telefon Samsung modelul : GT-B3410. si nu imi afiseaza videoclipurile de pe youtube sau mp4 de pe telefon. Imi zice ca nu suporta continutul. Si in mod normal ar trebui sa le vada. De ce?

3 răspunsuri:
| Cristinaaa a răspuns:

Eu am LG cookie si imi accepta numai 3gp incearca...cu 3gp sau avi

| OnStYl3 a răspuns:

Poate trebuia 3gp da ma indoiesc de obicei asta e la touch screen

| Kate99 a răspuns:

Si eu am telefon la fel. nici mie nu imi merg si nu stiu de ce... oricum, m-am resemnatwinking