| Mrask a întrebat:

"am un telefon samsung Sg hp 910 si nu pot sa trimit prin bluetooth pe alt telefon si nici invers. Totul merge bine pana cand imi apare "sending" apoi se stinge pur si simplu. Apoi dupa ce trimiterea a esuat se aprinde automat. daca stie cineva care este cauza..."

2 răspunsuri:
| YoDjVirus a răspuns:

@jocurimobil ma copchil copac de 8 ani tu stii ca aici este alta intrebare thinking du-te ma altundeva si posteaza'ti prostiile, si Mrask depinde si de telefon.sau.ai vizibilitatea activata? :S

| jocurimobil a răspuns:

Www.DinCartier.Com - Viata unui criminal

Crezi ca esti destul de bun pentru un joc MMORPG Browser bassed? Atunci dincartier.com este singurul loc in care te poti face remarcat. Joaca si cladesteti un imperiu' in suburibiile oraselor.
Jocul a fost lansat astazi.