| Valentin_Sandru_Ioan_2001 a întrebat:

Am un televizor de la Samsung model de 2018 cu 3500 de lei cu reducerea de la black friday nou care l-am luat de 2 săptămâni. La început mergea totul coerent dar acum incep de 3 zile sa întâmpine problema cu conectarea la orice sursă de internet.

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Da`i un reset la setarile din fabrica. din cate am observat aproape toate tv-urile de la Samsung cu aceasta problema

| DanyDav a răspuns:

Ai incercat mai multe surse?
Folosesti acelasi ruter?
Software update ai facut?

| Maet6313 a răspuns:

Asa am patit si eu, la mine a fost ceva temporar, poate depinde si de stabilitatea retelei.