| DariusIF a întrebat:

Am un televizor NEI și când îl deschid îmi apare logo-ul și SMART TV apoi se încarcă încontinuu până se închide, am încercat orice dar tot nu merge. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Figuri legate de software, se pot rezolva cu un usb pe care se descarca un firmeware de la producator apoi instalezi softul in tv sau resetare din fabrica, nu am auzit de firma asta https://pro-electronica.net/......2-01-2020/

| Wr3nch a răspuns:

Il scoti din priza, stai 15 minute, il bagi inapoi. Daca face la fel, service sau cumperi altul.

Răspuns utilizator avertizat