| Andreea201901 a întrebat:

Am un vape ce i s-a ars rezistenta si are lichid. Cum ar trebui sa procedez?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti indemanatic, atunci poti inlocui rezistenta cu o bucata de fir de rezistenta din resou (nichelina sau kanthal).
Daca nu, poti cumpara un bloc nou cu rezistenta, ca piesa de schimb pentru vape SAU sa cumperi un vape nou, intreg.

| giyongchyz a răspuns:

Dacă ai mod, caută pe net un tutorial cum să-ți faci singură rezistență. Dacă nu ai, interesează-te puțin pe net și vezi ce rezistență trebuie să cumperi.