| Stallone a întrebat:

Am vazut ca decodourl meu Digi, Humax, are o iesire ethernet pentru conectare la internet. Pentru ce este? Asa se updateaza softul si programele sau alea se fac din cablul tv?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cineva spunea pe forum ca ar fi pentru IPTV, in situatia in care RCS-RDS ar fi abordat aceasta tehnologie. Nu stiu daca acest serviciu este disponibil sau nu in tara noastra, dar mai multe detalii gasesti aici, pe intelesul tuturor.
http://ro.wikipedia.org/wiki/IPTV