| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut la televizor un telefon LG foarte frumos si nu stiu cum se numeste! detalii: este negru, pe taci scrim, patrat la colturi, lung, mare si are butoanele pe senzori! poate imi dati si un link cu informatii despre telefonul acersta! dau funda la cel mai bun, vot la restul, + vot si la cel cu funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Buna!

Se numeste LG Optimus L9 si are un look, intr-adevar, atractiv.Din cate am auzit face des lag.

Ia uite! Ma pricep si la telefoanelaughing

| Vvistula a răspuns:

Lg optimus l9 p760 este foarte tare il gasesti pe telefonultau.eu la 1139 lei nu am gasit mai ieftin