| yonutz13snp a întrebat:

Ce ar fi mai bine sa imi iau? Telefon cu taci scrim sau cu multe butoane?

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Daca iti place sa scrii multe mesaje, cumpara-ti unul cu tastatura qwerty (multe butoane), iar daca vrei sa "navighezi" mai repede si iti place sa folosesti multe aplicatii, ia-ti unul cu touchscreen.

| yonutz13snp explică (pentru iulianr):

Mersi

| yonutz13snp explică (pentru iulianr):

Care ar fi mai but cu touchscreen, dar si la un pret convenabil?

6 răspunsuri:
| marginean_9707 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un android, cu touch screen, deoarece ai tastatura ful querty pe el atat ca e cu touch, acum tu decizi depinde si de bugetul tau... La android o sa te multumeasca si jocurile plus senzori si multe alte minuni, aplicatile in schimb la cel cu multe taste nu prea gasesti jocuri ca si la android

| y0nutz3ly a răspuns:

Daca vrei sa scrii mai repede mesajele si sa te tina mai mult bateria i-ati qwerty(cu multe butoate)

| Calynus a răspuns:

Eu am unul cu tackscreen si ma inteleg foarte bine cu el...Si cu tascreen daca are android bun il invarti si ai tastatura ca la calculato....depinde ce vrei tuwinking

| yonutz13snp explică (pentru Calynus):

Cam cat costa cel cu adroid?