| SorinELoo7 a întrebat:

Am vazut o stire despre noua interfata de facebook si pe telefon dar si ca pagina web? Intrebarea este: cand va aparea aceasta interfata ca pagina web (sau cu aproximatie)?

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Este vorba de facebook home, unele modele de telefoane deja o au.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.home

| Iulian03 a răspuns:

Nu se stie inca.

| SorinELoo7 explică (pentru Iulian03):

Eu m-am inregistrat sa incerc aceasta versiune cu toate ca este in stagiul beta. Acum ramane sa astept aprobarea!