| 23423423 a întrebat:

Am vazut pe emag.ro ca au aparut niste smarphoneuri de la Philips.m-ar tenta sa imi cumpar unul..Philips este firma buna.dar nu stiu ce sa zic..nu prea a insistat pe telefoane. Cateva pareri va rog? http://www. emag.ro/telefon-mobil-Philips-xenium-w832-dual-sim-grey- w832-grey/pd/DK2CXBBBM/

4 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Mi se pare destul de ok

| Cipa34 a răspuns:

O parare buna are dual core, camera buna, android 4.0, memoria este mica si e si dual sim bun pentru cei care au 2 cartele ( banuiesc ca ai din moment ce ai fi hotarat sa il achizitionezi )

| 23423423 explică (pentru Cipa34):

Am de ales intre Philips si Nokia 710... dar parca mai mult ma bazez pe Nokia..banuiesc ca fac telefoane mult mai bune ca Philips

| Cipa34 a răspuns (pentru 23423423):

Asta cu siguranta dar poti cere ajutorul celor de la eMAG daca te deplasezi pana acolo sunt de treaba mi-ai explicat multe lucrari pana sa imi iau o tableta de ei merita sa mergi pana acolo le poti si testa.